Uus lohe Elite

elite_web

“Never say never!”

Kuni 2015 juunini, mil Tarifal toimus LF pere kokkutulek, olime arvanud, et LF ei tee kunagi madratslohet. Kui lohede peadisainer Julien aga mainis, et tal on varuks suur üllatus lohede poolelt, mis paneb LF’i ka võidukihutajate huviorbiiti, siis hakkasime aimama, mis tüüpi uus lohe küpsemas on. Asi oli kindel, kui tõmmati tol hetkel veel arendusjärgu lõpusirgel olev madratslohe kotist välja ja laotati murule. Teema oli nii salajane, et lohel ei olnud veel nime ja loomulikult loeti kõigile sõnad peale, et projekti veel mõnda aega salajas hoida. Nüüd on siis asi avalik ja uus madratslohe Elite on saadaval kõigile proovimiseks ning ostmiseks.

Miks ja kes peaks LF’i Elite lohet omama?

Kui Sinu kirg on teistega võidu kihutada, siis on see lohe õige valik. Olgem ausad, pumbatavate lohededega madratsitele juba kiirestisõidus vastu ei saa. Madratsi ülestuultmineku võimekus näitab end lausa ebareaalse nurga alt ja nii need madratsivennad/õed võistlustel eest minema kihutavadki. Madratsil on veel üks eelis meie kliimas, sest seda saab muretult kasutada talvel, sest tal puuduvad külmakartlikud balloonid ja võid lohe käsitlemisel end üsna murevabalt tunda. Kolmas trump on loomulikult tuuleulatus ise, mis on väga oluline nii võidurallimisel kui ka talvel asju ajades. Madratsiga saad liikuma juba üsna olematu tuulega, 3-4 m/sek võid juba sõita küll nt vees koos Foil’iga..

LF’i Elite on saadaval neljas suuruses:

6.5
9.0
12.0
15.0

Tuuleulatus vastavalt:
18-33 kts
15-24kts
8-18kts
5-15kts

LF’i Elite on toodetud vetthülgavast kangast ning disainitud nõnda, et lohe õhukambrid on sulguvad, seega pole põhjust muretsemiseks, kui lohe vette kukub – see jääb õhku täis ja tõuseb jälle lendu!
Kui Sul tekkis huvi proovida Elite’i, siis anna märku, helista Andreasele ja leiame võimaluse.