Mida ei näe, seda pole olemas!

Koristustalgud Katariina kail

Viissada aastat tagasi olid eurooplased veendumusel, et päike on universumi keskpunkt ja veel enne seda, et maakera on lapik. Tänaseks tunduvad sellised veendumused tagurlikud, olgugi et keegi meist – täpsemalt, nende ridade lugejatest – oma silmaga Maad kosmosest näinud ei ole ja samuti me ei tea, kus see unversumi keskpunkt asub.
Aga täiesti mõistlik tundub tühjaks joodud õllepurk põõsasse visata või suitsukoni liiva kustutada ja sinna jätta. No mis siis ikka nii väga sellest juhtub, onju?! Tõenäoliselt läheb veel mõnevõrra aega, kui valdav enamik mõistab, et kõik mis meie näppude vahelt loodusesse pudeneb jõuab ringiga meie endi juurde tagasi, mitte ei haihtu tühjusesse.
Kristi, Kiteboarding.ee’st, algatusel sai täna kogunetud Katariina kail, et sealne rand prahist ning rämpsust nii palju puhastada kui võimalik. Heameel oli näha inimesi, kes võtsid vaevaks päikselisel pühapäeval tulla kasima randa, mis ei ole just parimate killast. Päev täis positiivset emotsiooni nii endale kui teistele.
Loodetavasti peatselt mõistame me kõik, et maakera on ümmargune!