XX aastat innovatsiooni

Liquid Force’i juured ulatuvad kolmekümne aasta tagusesse aega, mil Liquid Force’i üks loojatest Tony Finn tõi turule laua nimega Skurfer, mis sisuliselt oli veesuusa ja surfilaua ristand. Skurfer oli laud, mis tõmbas veelauaspordile tähelepanu ning vallandas Ühendriikides veelauahulluse.

LiquidForce alustas tegevust 1995 aastal, kui Tony Finn ja Jimmy Redmon ühendasid jõud, eesmärgiga pakkuda parimat veelaua varustust ning viia spordiala massidesse. Veelaua ajalooraamatusse kirjutati end, kui turule toodi Trip, mis põhimõtteliselt on tänaseni kõikide toodetavate veelaudade põhikontseptsioon – uimesid rohkem kui kaks, kumer ning kanalitega.

Lohetamise juurde jõuti, kui Tony õppis üheksakümnendate lõpus Hawaii’l Lou Wainmani ja Elliot Leboe käe all asja selgeks. Saadud kogemus jättis kustumatu elamuse ning tänutäheks hakkas Liquid Force Wainman’i ja Leboe sponsoriks. Kuid kuna nimest ainult ei piisa, siis oli vaja toodet, mida saaks lohetamisel kasutada ja nii sündiski maailma esimene tööstuslikult toodetud  twin-tip lohelaud Picklefork. Selgelt oli Wainman oma ajast ees, ta oli esimene, kes Picklefork’ile saapad peale kruvis ning wakestyle oligi sündinud.

Liquid Force’i panustab jätkuvalt innovatsiooni ja seda nii veelaua kui ka lohesurfiga seotud toodete arendamisel. Võime julgelt väita, et Liquid Force on üks innovaatilisemaid kaubamärke, pakkudes kvaliteetseid, uuenduslike ning parima sooritusvõimega varustust.